Államalapító királyunkra emlékeztünk pénteken

Államalapító királyunkra emlékeztünk, augusztus 20-án pénteken Kiskunfélegyházán. A rendezvényen Csányi József polgármester mondott köszöntőt.

Ezt követően a városvezetés, a pártok és civil szervezetek helyezték el koszorúikat István király szobránál. Az ünnepi szentmisét dr. Beer Miklós nyugalmazott váci püspök celebrálta. A gazdakörök képviselői déli 12 órára, a Kossuth utcán végigvonulva hozták a város Újkenyerét, amelyet ünnepélyesen megszegtek és osztottak szét a népes érdeklődő között.

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

00:00 - 02:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

03:00 - 05:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

06:00 - 10:00
Shaker

Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

10:00 - 14:00
Napközben

Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.