20 éve zárták be a félegyházi laktanyát
20 éve zárták be a félegyházi laktanyát
20 éve, hogy bezárták a kiskunfélegyházi Bem laktanyát a Majsai úton. Az egykor ott szolgálatot teljesítők emlékét mostantól egy emléktábla őrzi a volt Tiszti Klub előtt található oszlopnál, amelynek túlsó oldalán Bem apó mellszobra is méltó helyére került. A táblaavató ünnepélyes keretek között lepleződött le augusztus 19-én délután, amelyen a hódmezővásárhelyről érkező katonazenekar biztosított térzenét. A megjelenteket először Hideg István ny. őrnagy köszöntötte, a laktanya jelenéről és jövőjéről pedig Csányi József Kiskunfélegyháza polgármestere beszélt.
Az emléktáblát Bozóki István kőfaragó készítette el.
Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
00:00 - 02:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
03:00 - 05:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
06:00 - 10:00
Shaker
Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

+3676800899
+36203719719