Csenki Tibor, Holló díjas grafikus, festőművész kiállítása nyílt meg a Könyvtárban
Csenki Tibor, Holló díjas grafikus, festőművész kiállítása nyílt meg a Könyvtárban
A 2021. évi Holló László-díjas Csenki Tibor grafikus, festőművész kiállításának megnyitója zajlott augusztus 18-án este a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban. A kiállítást megnyitotta Kovács Géza tiszadadai népművelő, és Cserhát József irodalmi-díjas költő.
A kiállításmegnyitón hegedűn közreműködött Szeriné Bíró Ágnes és Hegyesi Judit.


Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
03:00 - 05:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
06:00 - 10:00
Shaker
Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral
10:00 - 14:00
Napközben
Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.

+3676800899
+36203719719