A Wesel Hugó fotókör tagjainak nyílt kiállítása a Művelődési Központban
A Wesel Hugó fotókör tagjainak nyílt kiállítása a Művelődési Központban
Visszatekintés, új emlékek címmel nyílt meg a Wesel Hugó fotókör kiállítása augusztus 17-én a Móra Ferenc Művelődési Központ földszinti galériájában. A megjelenteket először Kovács-Csonka Szilvia igazgatónő köszöntötte, majd a fotókiállítást Rátkai Zsuzsa képzőművész ajánlotta az érdeklődők figyelmébe:
Szintén kedden az esti órákban, egy különleges kutyás bemutató előzte meg Papp Gáspár kerámiákból készült tárlatmegnyitóját. A művész alkotásairól szintén Rátkai Zsuzsa szólt a megjelenő szép számú közönségnek. Papp Gáspár tárlata a Holló kör Petőfi téri galériájában tekinthető meg.
Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
00:00 - 02:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
03:00 - 05:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
06:00 - 10:00
Shaker
Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

+3676800899
+36203719719