A Wesel Hugó fotókör tagjainak nyílt kiállítása a Művelődési Központban

Visszatekintés, új emlékek címmel nyílt meg a Wesel Hugó fotókör kiállítása augusztus 17-én a Móra Ferenc Művelődési Központ földszinti galériájában. A megjelenteket először Kovács-Csonka Szilvia igazgatónő köszöntötte, majd a fotókiállítást Rátkai Zsuzsa képzőművész ajánlotta az érdeklődők figyelmébe:

Szintén kedden az esti órákban, egy különleges kutyás bemutató előzte meg Papp Gáspár kerámiákból készült tárlatmegnyitóját. A művész alkotásairól szintén Rátkai Zsuzsa szólt a megjelenő szép számú közönségnek. Papp Gáspár tárlata a Holló kör Petőfi téri galériájában tekinthető meg.

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

00:00 - 02:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

03:00 - 05:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

06:00 - 10:00
Shaker

Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

10:00 - 14:00
Napközben

Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.