Az agrárminisztérium is elismerte a mezőgazdasági iskola tanárainak munkáját
Az agrárminisztérium is elismerte a mezőgazdasági iskola tanárainak munkáját
Rendhagyó időpontban, nyár közepén adta át a kitüntetéseket és elismeréseket dr. Nagy István agrárminiszter az Erdők világnapja, Föld napja, Környezetvédelmi világnap és Pedagógusnap alkalmából a Pesti Vigadó dísztermében megrendezett ünnepen. A kitüntetettek között a Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum, Szakképző Iskola két kollégája, Dénes Zoltán és Czimer András is Miniszteri Elismerő Oklevelet vehetett át. A részletekről Rózsa Pál nyilatkozott rádiónk reggeli műsorában.
Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
00:00 - 02:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
03:00 - 05:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
06:00 - 10:00
Shaker
Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

+3676800899
+36203719719