Megnyitott az idősek nappali klubja Petőfiszálláson

Pénteken megnyitották a petőfiszállási idősek nappali klubját. A hirtelen jött nyári zápor sem riasztotta el az ünneplőket pénteken délután a petőfiszállási idősek nappali klubjának megnyitójáról. A klubot a volt óvodában alakították ki, a fejlesztésre a Magyar Falu Program keretében 8 millió forintot nyert az önkormányzat. Ezt az összeget saját forrásából még 5 millió forinttal egészítették ki. A hiánypótló jelleggel elindított új szolgáltatás a Petőfiszállási Szociális Intézmény keretein belül a Szegedi Kistérségi Társulás szakmai irányításával működik. Ezentúl akadálymentesített, a legmodernebb informatikai eszközökkel felszerelt, teakonyhával, pihenőszobával, hatalmas fedett terasszal kibővített klubhelyiség várja az időseket.

A pénteki átadáson Czombos Ferenc alpolgármester mondott köszöntőt és vágta át a nemzeti színű szalagot.

 

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

00:00 - 02:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

03:00 - 05:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

06:00 - 10:00
Shaker

Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

10:00 - 14:00
Napközben

Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.