A VVE szerint átmenetileg se legyen áthelyezve az orvosi rendelő
Sajtótájékoztatót tartott a Veled a Városunkért Egyesület 2020 október 16-án délután a Petőfi Lakótelepen, az Orvosi rendelő előtt. A sajtótájékoztató apropója az volt, hogy bár az ott praktizáló háziorvos levélben kérte a polgármestert, hogy a rendelést átmenetileg az Egészségközpontban folytathassa a nem megfelelő körülmények és a vírushelyzet miatt, a Veled a Városunkért képviselői szerint továbbra is az eredeti helyén kellene maradnia. Horváth Tamást halljuk:
A helyi vírushelyzettel kapcsolatosan Csányi József polgármester a facebook oldalán osztotta meg gondolatait:

" Ez az időszak nem a politikai sárdobálás és lejáratás időszaka. Most nem népszerűséget kell hajhászni, hanem mindenkinek tenni kell a dolgát. Sokszor elmondom, hogy a várostól igyekszem távol tartani a politikát. Akik ezzel nem értenek egyet, azokat a politikai szereplőket is arra kérem, hogy ebben az ügyben fogadják el: én vagyok a város vezetője. Nem vagyok járványügyi szakember és egyik politikai szereplő sem az. Döntéseimet éppen ezért nem az ő politikai véleményük, vagy facebook bejegyzések alapján, hanem a szakmailag kompetens személyekkel, így a kórház igazgatójával, az egészségközpont igazgatójával, a szociális és egészségügyi intézmények vezetőivel, a rendőrkapitánnyal, a katasztrófavédelem és a járási hivatal vezetőjével és a járványügyi hatóság szakembereivel konszenzusban hozom meg. Velük egyeztetünk naponta akár többször is az elmúlt nyolc hónapban."
Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
03:00 - 05:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
06:00 - 10:00
Shaker
Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral
10:00 - 14:00
Napközben
Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.

+3676800899
+36203719719