Jubilálnak a Zenebarátok
Jubilálnak a Zenebarátok
Idén ünnepli 25 éves évfordulóját a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Egyesülete. Ebből az alkalomból adnak ingyenes hangversenyt október 18-án, vasárnap 17 órakor a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.
A részletekről rádiónk reggeli műsorában beszélt Szabó Péterné Magdika az egyesület vezetője és Szatmári Imre leköszönő kórusvezető.
.jpg)
Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
03:00 - 05:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
06:00 - 10:00
Shaker
Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral
10:00 - 14:00
Napközben
Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.

+3676800899
+36203719719