A békét ünnepelték a Városházán
A békét ünnepelték a Városházán
Közös békenapi rendezvényét tartotta, a II. világháború európai befejezésére emlékezve a Magyar Békeszövetség, a Kiskunfélegyházi Békeklub, a Nyugdíjas Klubok Egyesülete és Kiskunfélegyháza Önkormányzata. A megjelenteket először Csányi József, Kiskunfélegyháza polgármestere köszöntötte. A polgármesteri köszöntőt követően Ivanics Zoltán atya mondta el gondolatait a békéről.


Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
06:00 - 10:00
Shaker
Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral
10:00 - 14:00
Napközben
Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.
14:00 - 18:00
Délutános Műszak
A műsor ami segít a maradék munkaidőt túlélni. Sok-sok hasznos aktualitás és pörgős zenék kíséretében.

+3676800899
+36203719719