Levették a napirendről a biomassza üzem ügyét
A szakbizottsági ülések sorát a gazdasági bizottság tárgyalása zárta, ahol mintegy huszonkét napirendi pontot vitattak meg. Horváth Gábor, a bizottság megbízott levezetője Gyenes Attila elnök igazolt távollétében – több fontos előterjesztést is kiemelt, a legnagyobb figyelem azonban kétségtelenül a Greenenergy-Power Kft. biomasszaüzemmel kapcsolatos kérelmét övezte. A részletekről Horváth Gábor nyilatkozott rádiónknak.
Fotók: Félegyházi Közlöny
A lakossági felvetésekre reagálva Csányi József polgármester arról biztosította a megjelenteket, hogy a biomasszaüzem ügyét a jelenleginél jóval alaposabban kell körbejárni. Ennek megfelelően az előterjesztést leveszik a képviselő-testület elé betervezett napirendi pontok közül, vagyis a kérdésben a június 25-ei testületi ülésen nem születik döntés.



Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
14:00 - 18:00
Délutános Műszak
A műsor ami segít a maradék munkaidőt túlélni. Sok-sok hasznos aktualitás és pörgős zenék kíséretében.
18:00 - 20:00
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
20:00 - 23:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

+3676800899
+36203719719