Levették a napirendről a biomassza üzem ügyét

A szakbizottsági ülések sorát a gazdasági bizottság tárgyalása zárta, ahol mintegy huszonkét napirendi pontot vitattak meg. Horváth Gábor, a bizottság megbízott levezetője  Gyenes Attila elnök igazolt távollétében – több fontos előterjesztést is kiemelt, a legnagyobb figyelem azonban kétségtelenül a Greenenergy-Power Kft. biomasszaüzemmel kapcsolatos kérelmét övezte. A részletekről Horváth Gábor nyilatkozott rádiónknak.

 

Fotók: Félegyházi Közlöny

A lakossági felvetésekre reagálva Csányi József polgármester arról biztosította a megjelenteket, hogy a biomasszaüzem ügyét a jelenleginél jóval alaposabban kell körbejárni. Ennek megfelelően az előterjesztést leveszik a képviselő-testület elé betervezett napirendi pontok közül, vagyis a kérdésben a június 25-ei testületi ülésen nem születik döntés.

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

14:00 - 18:00
Délutános Műszak

A műsor ami segít a maradék munkaidőt túlélni. Sok-sok hasznos aktualitás és pörgős zenék kíséretében.

18:00 - 20:00
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

20:00 - 23:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

00:00 - 02:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.