A Jobbik Magyarországért Mozgalom Kiskunfélegyházi Alapszervezetének közleménye
A Jobbik Kiskunfélegyházi Szervezetének tagjai megdöbbenéssel olvasták a Nemzeti Fórum (Fidesz) félegyházi frakciójának nyilatkozatát lemondott polgármesterük viselt dolgairól. A nyilatkozatban megfogalmazott állítások több helyen is kimerítik a bűncselekmény fogalmát, melyeknek tudomásukra jutásakor egy teendőjük lehetett volna: megtenni a hatósági feljelentést, vagy értesíteni a jegyzőt és hivatalból eljárást kezdeményezni.
A bűnlajstrom igen széleskörű, jogosulatlan adatkezelés, megalapozatlanul luxus életvitel, magas költések, luxus utazások, városi költségen tartott szeretők, luxus járművek vásárlása, mely vádak mind felvetik a sikkasztás, a hűtlen kezelés vádját. A Nemzeti Fórum (Fidesz) frakció tűrte és falazott a vezérnek, vélhetően nem csak politikai érdekből és a mundér becsülete miatt. Bűnösök közt cinkos, aki néma! Így szól a régi magyar igazság. Ez a frakció ma Balla László személyében polgármester jelöltet állított. Vele egy régi Fideszes motoros indul a Nemzeti Fórum színeiben. Olyan régi harcos, aki Kapus Krisztián mellett is kitartott, szavazatával kipártolva és hatalomban tartva a korábbi bukott polgármestert. Kiskunfélegyházának tisztességre, becsületre van szüksége, melyet jól látható módon ezek a személyek nem tudtak megadni. Keresztény értékrendű, tisztességes adófizetőkként ezzel nem tudunk azonosulni.
Molnár László
Jobbik Kiskunfélegyházi Alapszervezetének elnöke
Kelt: Kiskunfélegyháza, 2025. 08. 21.
Aktuális műsoraink
12:00 - 17:59
Smile Weekend
Szombat és Vasárnap 12-18h között.
18:00 - 20:00
bITmobil
Információ és technológia magazin. A számítástechnika és a tudomány újdonságai két órán keresztül
20:01 - 23:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

+3676800899
+36203719719