Államalapító királyunkra emlékeztünk
Államalapító királyunkra emlékeztünk
Államalapításunk ünnepén idén is délelőtt 10 órától a Szt István templom előtt ünnepelt Félegyháza. Először Balla László alpolgármester mondott ünnepi beszédet, majd a Szent István szobor koszorúzása következett. A koszorúzást követően ünnepi szentmise kezdőtött melynek végén megszentelték az új kenyeret és elindult az arató felvonulás a Kossuth utcán a Városháza elé, ahol megszegték és szétosztották azt. A programok délután 3 órától folytatódtak a Sportcsarnok parkolójában gyermekműsorokkal este pedig koncertekkel.
Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
12:00 - 17:59
Smile Weekend
Szombat és Vasárnap 12-18h között.
18:00 - 20:00
bITmobil
Információ és technológia magazin. A számítástechnika és a tudomány újdonságai két órán keresztül
20:01 - 23:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

+3676800899
+36203719719