Az Idősek nappali klubjában ültek újra a sparhelt mellé
Az Idősek nappali klubjában ültek újra a sparhelt mellé
A Tóth Kálmán utcai Idősek nappali klubjában ültek a sparhelt mellé az hétvégén dr. Ónodi Izabella a körzet képviselője, akinek segítségére volt Bajzák Andrea az önkormányzat és Fekete Krisztina a Dél-100 Kft munkatársa. dr. Ónodi Izabella rádiónk műsorában elmondta, két intézményben voltak eddig sütni-főzni.
Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
03:00 - 05:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
06:00 - 10:00
Shaker
Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral
10:00 - 14:00
Napközben
Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.

+3676800899
+36203719719