Demomode címmel nyílt kiállítás a könyvtárban

Február 1-jén, szerdán nyílt meg a könyvtárban Sáros Miklós festőművész DEMOMODE című tárlata, ahol vendégkiállítóként még Csahóczi Ferenc, Molnár István, Mojzer Tamás és Török Tamás is részt vesznek. Sáros Miklós munkásságáról Molnár István, Holló László díjas festőművész beszélt a megjelenteknek:

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

06:00 - 10:00
Shaker

Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

10:00 - 14:00
Napközben

Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.

14:00 - 18:00
Délutános Műszak

A műsor ami segít a maradék munkaidőt túlélni. Sok-sok hasznos aktualitás és pörgős zenék kíséretében.

18:00 - 20:00
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.