Demomode címmel nyílt kiállítás a könyvtárban
Demomode címmel nyílt kiállítás a könyvtárban
Február 1-jén, szerdán nyílt meg a könyvtárban Sáros Miklós festőművész DEMOMODE című tárlata, ahol vendégkiállítóként még Csahóczi Ferenc, Molnár István, Mojzer Tamás és Török Tamás is részt vesznek. Sáros Miklós munkásságáról Molnár István, Holló László díjas festőművész beszélt a megjelenteknek:
Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
06:00 - 10:00
Shaker
Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral
10:00 - 14:00
Napközben
Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.
14:00 - 18:00
Délutános Műszak
A műsor ami segít a maradék munkaidőt túlélni. Sok-sok hasznos aktualitás és pörgős zenék kíséretében.

+3676800899
+36203719719