A jól működő helyi közösségek fontosságára hívta fel ünnepi beszédében a figyelmet Bugac polgármestere

A jól működő helyi közösségek fontosságára hívta fel ünnepi beszédében a figyelmet Augusztus 20-án Szabó László, Bugac polgármestere a Mendel Gáspár Közösségi térben megtartott ünnepségen.

" Most azt kívánom, hogy ezekben a különleges időkben is vigyük tovább Szent István elszántságát, bölcsességét, erejét és kitartását."

Az új kenyér megszentelését és megáldását követően  került sor a "Bugac községért" kitüntető cím átadására. Műsorral közreműködött a Kálmán Lajos népdalkör és citerazenekar, a Rigó József Általános Iskola tanulói és a Bugaci Gitáregyüttes. 

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

06:00 - 10:00
Shaker

Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

10:00 - 14:00
Napközben

Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.

14:00 - 18:00
Délutános Műszak

A műsor ami segít a maradék munkaidőt túlélni. Sok-sok hasznos aktualitás és pörgős zenék kíséretében.

18:00 - 19:59
Vedd és olvasd

Könyveket ajánló magazinműsor