Támogatta az idei költségvetést a Gazdasági Bizottság
Támogatta az idei költségvetést a Gazdasági Bizottság
Február 1-jén, kedden tartotta ülését a gazdasági bizottság, amelynek legfontosabb napirendi pontja volt a város 2022-es költségvetése. Gyenes Attila, a gazdasági bizottság elnöke kiemelte, hogy a félegyházi telephellyel bejelentett vállalkozások növekvő számából arra lehet következtetni, hogy emelkedhet az iparűzési adó a jövőben. Ez pedig további fejlesztéseket, beruházásokat tehet lehetővé a félegyháziak örömére. A bizottsági elnök beszélt arról is, hogy az önkormányzati tulajdonban levő ingatlanok is szóba kerültek az ülésen. Ez ugyancsak kiemelt fontosságú kérdés a város bevételei szempontjából, kiváltképpen az üzlethelyiségek bérleti jogviszonyait tekintve.
Meghallgatható hanganyag
Aktuális műsoraink
Aktuális műsoraink
18:00 - 23:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
00:00 - 02:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.
03:00 - 05:59
Smile Night
A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

+3676800899
+36203719719