Online fórumot tartott a Veled a Városunkért Egyesület

Lakossági fórumot tartottak november 24-én, szerdán 18 órakor a Veled a Városunkért Egyesület önkormányzati képviselői. Németi Hajnalka, Kollár László, Kis-Szeniczey Kálmán és Horváth Tamás a járványhelyzetre tekintettel online formában számoltak be az idén végzett munkájukról, és várták az érdeklődő lakosok bejelentkezését is. A lehetőséggel azonban – vélhetően a szokatlan forma miatt is – kevesen éltek. A részletekről Kollár László nyilatkozott rádiónknak.

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

00:00 - 02:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

03:00 - 05:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

06:00 - 10:00
Shaker

Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

10:00 - 14:00
Napközben

Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.