Sokan kilátogattak a Mezgé piknikre

Nyolcadik alkalommal rendezte meg tangazdaságában az őszi pikniket a Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Technikum és Szakképző Iskola. Tavaly a járványhelyzet miatt nem tudták megtartani, talán ennek is köszönhető, hogy idén minden eddiginél több látogatója volt. Jöttek a gyermekes családok és az egyéni látogatók egyaránt, és szemmel láthatóan jól érezték magukat a rengeteg látnivaló, sok program közepette. A megnyitón köszöntőt mondott Rózsa Pál igazgató.

Elismerendő az a teljesítmény, amelyet a félegyházi szakképző iskola mutat fel - mondta Lezsák Sándor országgyűlési képviselő a megjelenteket köszöntve.

 

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

00:00 - 02:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

03:00 - 05:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

06:00 - 10:00
Shaker

Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

10:00 - 14:00
Napközben

Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.