Az autómentes nap résztvevői a rossz idő ellenére is jól érezték magukat

A rossz idő nem szegte kedvét az autómentes-nap látogatóinak, és a résztvevő kitelepülő cégeneknek sem. A rendezvényen jelen volt a Norbike kerékpár-szaküzlet és szerviz, akik a kilátogatók kerékpárját a helyszínen ingyenesen javította. A tulajdonossal, Lajos Norberttel beszélgettünk a rendezvényen.

 Bár néhány játékkal az eső miatt nem tudtak játszani a kilátogató gyerekek, a Humanum Salma Alapítvány munkatársai így is lelkesek voltak. Némedi-Varga Beatrixot halljuk.

Meghallgatható hanganyag

Aktuális műsoraink

00:00 - 02:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

03:00 - 05:59
Smile Night

A Smile zenei válogatása a legnagyobb kedvenceid közül és a legropogósabb dalokból, plusz rengeteg infóval.

06:00 - 10:00
Shaker

Kiskunfélegyháza reggeli műsora, Barta Dáviddal és Csőszi Viktorral

10:00 - 14:00
Napközben

Egy műsor, ami átvezet a nap nehézségein, jobbnál jobb zenékkel, és rengeteg információval.